КОНСУЛТАЦИИ НА ПРЕПОДАВАТЕЛИТЕ

ГРАФИК ЗА КОНСУЛТАЦИИ НА ПРЕПОДАВАТЕЛИТЕ С РОДИТЕЛИ И УЧЕНИЦИ И ПРОВЕРКА НА ЗУД  ЗА УЧЕБНАТА 2019/2020 год.

 

I срок

                                                            

 

Име, Презиме, Фамилия

 на преподавателя

Ден от седмицата

      Час

Предмет

1

Радослава Димитрова Гогова

понеделник

14.25-15.10

Биология и ЗО

2

Иделина Пенкова Димитрова

сряда

14.25-15.10

Математика

3

Марияна Генева Панайотова

понеделник

14.25-15.10

БЕЛ

4

Светла Атанасова Въжеклиева

понеделник

14.25-15.10

Изобр.изкуство

5

Жермина Михова Димитрова

сряда

14.25-15.10

Музика

6

Анита Кирилова Славова

понеделник

14.25-15.10

БЕЛ

7

Румяна Георгиева Русева

понеделник

14.25-15.10

Химия и ООС

8

Радостина Русева Стоянова

четвъртък

13.30-14.15

Английски език

9

Екатерина Георгиева Николова

понеделник

14.25-15.10

География и История

10

Симона Генчева Йорданова

сряда

13.30-14.15

География и икономика

11

Денка Желязкова Ангелова

понеделник

14.25-15.10

История и цивилизация

12

Светлана Павлова Стоянова

понеделник

14.25-15.10

БЕЛ

13

Емануил Любомиров Манолов

сряда

14.25-15.10

Английски език

14

Даниела  Димова Алексиева

понеделник

14.25-15.10

Руски език

15

Даниела Калинова Кондова

понеделник

14.25-15.10

БЕЛ

16

Мариана  Иванова Петкова

понеделник

14.25-15.10

Математика

17

Силвана Янкова Атанасова

понеделник

14.25-15.10

Английски език

18

Живка Димова Делчева

сряда

13.30-14.15

ИТ

19

Атанас Грозев Халваджиев

сряда

14.25-15.10

География и икономика

20

Януш Лазаров Лазаров

четвъртък

14.25-15.10

ФВС

21

Андон Делчев Славов

понеделник

14.25-15.10

ФВС

22

Стефан Атанасов Николов

сряда

14.25-15.10

Немски език

23

Мая Наскова Нарлиева

петък

13.30-14.15

Английски език

24

Емилия Ангелова Тодорова

понеделник

14.25-15.10

Химия и ООС

25

Ваня Власева Бончева

понеделник

14.25-15.10

Физика и астрономия

26

Ваня Въкова Еджиева

понеделник

14.25-15.10

ЧИП, Биология и ЗО

27

Мария Жекова Петрова

понеделник

14.25-15.10

Математика

28

Валентина Стоянова Павлова

четвъртък

14.25-15.10

Физика и астрономия

29

Филип Любенов Филипов

четвъртък

14.25-15.10

История и цивилизация

30

Даниела Симеонова Боримечева

понеделник

14.25-15.10

Английски език

31

Тодор Златанов Славов

понеделник

14.25-15.10

ИТ, Химия и ООС

32

Нина Маринова  Атанасова

понеделник

14.25-15.10

Английски език

33

Катя Тенчева  Бозмова

понеделник

14.25-15.10

БЕЛ

34

Димитър Минев Минев

сряда

14.25-15.10

ФВС

35

Матей Иванов Калпаков

сряда

14.25-15.10

ФВС

36

Живка Нешкова Михайлова

понеделник

14.25-15.10

ИТ

37

Петя Стоянова Бонукова

четвъртък

14.25-15.10

Физика и астрономия

38

Антония Добрева Генева

понеделник

14.25-15.10

БЕЛ

39

Зорница Иванова Господинова

сряда

14.25-15.10

ИТ

40

Милена Петрова Ангелова

сряда

14.25-15.10

Биология и ЗО

41

Васил Георгиев Василев

понеделник

13.50-14.35

Технологии

42

Неделина Маркова Статева

сряда

14.25-15.10

Философски цикъл

43

Виолета Борисова Желева

понеделник

14.25-15.10

БЕЛ

44

Силвия Йорданова Бончева

Понеделник

13.30-14.15

Начален етап  3 клас

45

Стилияна Добромирова Димитрова

Понеделник

13.30-14.15

Начален етап  1 клас

46

Виолета Тенева Бакалова

Понеделник

13.30-14.15

Начален етап  2 клас